Fehér fémdrágok cukorból. Tökéletesek torták díszítéséhez, fagyikhoz, süteményekhez és mézeskalácsokhoz. Fedezze fel ezeknek a gyöngyöknek a varázsát, amelyek minden desszertet művé–vé varázsolnak. Többek, mint dekorációk – apró kiegészítők, amelyek fényt és egyediséget kölcsönöznek édességeinek. A legkiválóbb alapanyagokból készültek. Felületkezelése innovatív megközelítés a díszítéshez, amely kiemelkedik a hagyományos ehető díszek közül. Ha a feltétet puha krémre szórja, a nedvesség megpuhíthatja a darabokat. De vigye, ha a feltét nedves krémre kerül hosszú ideig, a díszítőjégből kioldódhat a festék is, és az a krém felületén maradhat. Ha nagyobb részeket szeretne a dekorációból a torta bevonatára rögzíteni, ezt a fajta díszítést adhéjú csokoládéval vagy mézeskalács-máltggal lehet rögzíteni. A szórást a legjobb egy tál fölött vagy árnyékolt tálban dolgozni.
A csomag a következőket tartalmazza: 1 kg
cukor, búza liszthe, keményítő-szirup, élelmiszer-ipari talkum, felületkezelő szer kapol, színezékek: E174.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1480 kj |
| Energiaérték kcal | 353,6 kcal |
| Zsírok | 0,17 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,03 g |
| Szénhidrátok | 87,4 g |
| - ebből cukrok | 76,3 g |
| Fehérje | 1,7 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,001 g |
Ukrajna
| Színes | Fehér |
| Kategóriák: | Gyöngyök, apró gyöngyök, pikkelyek és strasszok |
| Cukorkás bevonat 1kg | |
| Gyártó | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116707696 |
| Termékszám | ilc1030 |